Wydrukuj swoją zniżkę!

Kody rabatowe do pobrania tutaj!

Wyślij nam swoje CV

i dołącz do zespołu!
Formularz zgłoszeniowy

ul. Spółdzielców 31d, Szczecin-Mierzyn
91 48 79 706

Blacharz Szczecin

Naprawy blacharskie w Szczecinie – tanio i dobrze

Twój samochód uczestniczył w kolizji drogowej? Jego nadwozie zostało uszkodzone, a Ty chcesz przywrócić mu oryginalny wygląd – jak z salonu? Odwiedź nasz warsztat blacharski i skorzystaj z profesjonalnego serwisu. Cemot wykonuje naprawy blacharskie pojazdów wszystkich marek, zapewniając doskonałe efekty oraz konkurencyjne ceny. Bez względu na to, czy Twoje auto ma niewielkie wgniecenie na masce czy przeszło poważny wypadek – zgłoś się do nas, a zapewnimy Ci kompleksową pomoc.

Doświadczony warsztat blacharski

Naprawy blacharskie wykonujemy od wielu lat – doświadczenie naszego warsztatu gromadzimy już od 1992 roku. Dlatego dziś możemy się poszczycić nie tylko doskonale wytrenowaną kadrą ekspertów w obszarach takich, jak blacharstwo i lakiernictwo, ale również doskonałym zapleczem technicznym. Takie połączenie pozwala nam realizować nawet najbardziej wymagające naprawy blacharskie – tanio, a zarazem z troską o każdy detal.

Wykonujemy naprawy blacharskie:

  • powypadkowe – nawet jeżeli Twoje auto zostało poważnie uszkodzone, zanim zadecydujesz o jego złomowaniu, skontaktuj się z nami; eksperci przeprowadzą rzetelny przegląd i uczciwie ocenią, czy warto naprawiać samochód,
  • odtworzeniowe – dysponujemy nowoczesnym sprzętem do profilowania oraz kształtowania blach, co pozwala nam wykonywać nawet najbardziej wymagające naprawy nadwozia – bez względu na markę i typ pojazdu,
  • remontowe – gdy stan karoserii Twojego pojazdu pozostawia wiele do życzenia, np. pojawiła się na niej rdza czy większe lub mniejsze wgniecenia – Cemot wykona kompleksowy remont, tak aby pojazd powrócił do dawnej świetności i doskonale prezentował się na drodze.

Blacharstwo i lakiernictwo w jednym

Nasze usługi obejmują nie tylko naprawy blacharskie, ale również te lakiernicze. Oznacza to, że po wykonaniu przez nas prac Twój samochód będzie prezentował się doskonale, a co najważniejsze – będzie gotowy do wyruszenia w trasę.

Wybierając Cemot, stawiasz na:

  • ponad 25-letnie doświadczenie,
  • bogato i nowocześnie wyposażony warsztat samochodowy, który realizuje nawet najbardziej wymagające naprawy,
  • możliwość rozliczenia bezgotówkowego w ramach posiadanej polisy ubezpieczeniowej pojazdu,
  • profesjonalnie i precyzyjnie przeprowadzone naprawy – jakość jest dla nas zawsze priorytetem, podobnie jak uczciwa wycena usług,
  • konkurencyjne ceny.

Potrzebujesz pomocy doświadczonego blacharza? Już dziś umów się na wizytę w Cemot i przywróć swojemu samochodowi estetyczny wygląd!